LIGHT UN

AMBALAJLAR
1
Kraft Torba:
25 kg
Kutu:
1 kg
Kutu:
0,5 kg
Poşet:
0,5 kg

Obez ve sağlığına özen gösterenler için geliştirilen diğer beyaz unlara göre sindirilebilir karbonhidratı azaltılmış, %30 besinsel lif içeriğiyle modern diyetin temeli: Light Slimini!

Slimini’nin bir sağlık uzmanı (diyetisyen, beslenme uzmanı, hekim) önerisinde diyet enerjisinin düzenlenmesi gereken bireylerde (obezlerde ve normal kilolu kişilerde) kullanımı tavsiye edilmektedir.

ÖZEL BESLENME AMAÇLI UN.

İÇİNDEKİLER : Buğday Unu, Besinsel Lif, Vital Buğday Gluteni, C Vitamini, Fungal Alfa Amilaz Enzimi – Protein : %7,0 (Min.) – Rutubet : %14,5 (Maks.) – Kül (Kuru Maddede) : %3,5 (Maks.)

ALERJAN UYARISI: GLUTEN İÇERİR

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Uzmanları tarafından tavsiye edilmektedir.

Slimini’nin bir sağlık uzmanı (diyetisyen, beslenme uzmanı, hekim) önerisinde diyet enerjisinin düzenlenmesi gereken bireylerde (obezlerde) ve sağlıklı kişilerde kullanımı tavsiye edilmektedir.

%30 LİF İÇERİR

Diğer beyaz unlara göre karbonhidratı %40 daha az düşük enerjili Slimini Light Un; tüm sağlığına özen gösterenler için sağlıklı bir besin kaynağıdır.

Tamamen beyaz undan yapılmıştır, her türlü hamur işinde kullanılabilen Slimini Light Un; normal beyaz unlar gibi lezzetli ve kalitelidir. Kilo alma kaygısı olmadan sağlıklı beslenmeye yardımcı olur, kolay sindirilir ve uzun süre tok tutma özelliğine sahiptir.

Beyaz un yerine sadece Slimini Ligth Un ile yapılan ekmek tüketimiyle sağlıklı bir şekilde 1 yılda 5,3kg zayıflayabilirsiniz.

ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ
100 G
Enerji (KJ ve Kcal) 293/1225.9
Yağ (g) 1.2
  – Doymuş Yağ (g) 0.05
Karbonhidrat (g) 45
  – Şeker (g) 0.1
  – Lif (g) 30
Protein (g) 10,5
Tuz (g) 0,1
hepsiuygulanmış
tariflerimizi denediniz mi?
blogumuzu ziyaret edin
diğer ürünlerimiz
1